edu.com.pl Forum eduProgi eduParty.pl 
Internetowe Centrum Informacji Edukacyjnej Dzisiaj mamy: 3 sierpnia 2021, Sylwester za 151 dni


menu
Imprezy
- Warszawa
- Lublin
Forum
2005-02-07 21:00:15, eduParty

Porady klubowe


O klubie

Klub studencki „Stodoła” istnieje od 5 kwietnia 1956 roku i jest największym warszawskim klubem. Aktualnie mieści się on przy ulicy Batorego 10. Wszystkie imprezy z cyklu eduParty odbywają się właśnie tam. Klub znajduje się bardzo blisko stacji metra „Pola Mokotowskie”, dzięki czemu łatwo do niego dotrzeć. Klub jest miejscem bezpiecznym: ma własną ochronę, a na każdej imprezie obecny jest lekarz. Klub ma dwie sale wyposażone w mnóstwo świateł, stroboskopy, UV, a na dużej sali znajdują się 4 ekrany, na których w czasie imprez pojawiają się niesamowite wizualizacje.

Obowiązujące zasady

Imprezy zaczynają się wcześniej niż imprezy dla dorosłych i również wcześniej się kończą, tak by wszyscy mieli możliwość spokojnego powrotu do domu. Najczęściej bawimy się od 18 do 24.

Imprezy są bezalkoholowe. W czasie imprez bary nie prowadzą sprzedaży napojów alkoholowych (w tym piwa) również dla osób pełnoletnich. Jest to żelazna zasada i nie podlega żadnym negocjacjom.

Ciekawostki

Na naszych imprezach zwykle możecie zobaczyć człowieka z kamerą lub aparatem. Otóż na imprezach robimy zdjęcia i filmy, które następnie umieszczamy na tych stronach. Jeżeli chciał(a)byś znaleźć się na zdjęciu (sam lub z przyjaciółmi :)) poproś o to fotografa, na pewno nie odmówi ;-). Natomiast, jeśli w żadnym wypadku nie chcesz znaleźć się na zdjęciu również daj mu o tym znać :).

Kilka porad

Zarejestruj się w naszym portalu. W ten sposób pierwszy(a) dowiesz się o imprezie i masz szansę otrzymać od nas darmowe zaproszenie, a także wziąć udział w innych promocjach.

Wchodzenie do klubu. Nasze imprezy cieszą się dużym powodzeniem, więc musisz być przygotowany(a), że zwłaszcza na początku będzie trzeba chwilę cierpliwie zaczekać. Zachowaj porządek – to ułatwia pracę ochronie. Wpuszczanie trwa długo, ze względu na to, że przy wejściu każdy jest przeszukiwany. Odbywa się to dla naszego wspólnego bezpieczeństwa, więc nie utrudniaj pracy ochronie. Do klubu są dwa wejścia. Jednym wchodzą Panie, a drugim Panowie. To również dla wygody i bezpieczeństwa.

Wychodzenie z klubu. Z klubu nie można wychodzić „na chwilę” bez względu na powód. Pamiętaj o tym. Wychodzenie „na chwilę” zakłóca porządek.

Uwaga rodzice odbierający swoje dzieci! Drodzy Państwo, niestety nie możecie być wpuszczani do klubu w poszukiwaniu swoich dzieci, ponieważ pracownicy muszą czuwać nad tym, kto znajduje się na terenie klubu, a poza tym utrudnia to opuszczanie imprezy przez jej uczestników. Wychodzenie zwykle trwa krótko, chociaż czasem może się przedłużyć ze względu na kolejki do szatni. Prosimy o cierpliwość.

Alkohol i inne używki przed imprezami. Niektórym z Was brakuje alkoholu do zabawy i spożywacie go przed imprezą. Pamiętaj o tym, że ochrona w ogóle nie wpuszcza osób nietrzeźwych do klubu nawet, jeśli mają bilet. Poza tym spożywacie często alkohol w dużych ilościach i w szybkim tempie. Pamiętaj, że w pierwszym momencie nie poczujesz się pijany(a), ale kiedy wejdziesz do klubu i zaczniesz się bawić Twoje tętno wzrośnie, a organizm zacznie się stopniowo odwadniać. To sprawia, że alkohol zaczyna działać ze zwielokrotnioną siłą, niektórzy nie wytrzymują i kończą u lekarza, a ochrona informuje rodziców. Nie pozwól sobie na takie przykrości. Ponadto pamiętaj, że narkotyki, zwłaszcza w połączeniu z alkoholem i lampami stroboskopowymi czasem kończą się napadem drgawek, interwencją lekarza i wizytą w szpitalu. Narkotyki mogą więc spowodować poważne zagrożenie dla Twojego zdrowia.

Zachowaj porządek na terenie klubu. Jakiekolwiek zakłócanie porządku kończy się interwencją ochrony i przymusowym opuszczeniem klubu.

Na obu salach nie można przebywać z napojami i papierosami. Przede wszystkim chodzi o bezpieczeństwo – napojem można kogoś oblać, a papierosem oparzyć. Ani jedno, ani drugie nie jest przyjemne.

© RAD-COM, 2000-2005 : O Serwisie : Kontakt : Reklama