edu.com.pl Forum eduProgi eduParty.pl 
Internetowe Centrum Informacji Edukacyjnej Dzisiaj mamy: 3 sierpnia 2021, Sylwester za 151 dni


menu
Imprezy
- Warszawa
- Lublin
Forum
2005-02-07 20:54:11, eduParty

Nasze imprezy


Historia

Pierwszą imprezę dla licealistów zorganizowaliśmy razem z klubem studenckim „Stodoła” we wrześniu 2003 roku. Impreza odbyła się pod hasłem „Wielka Feta Licealistów” i była zwieńczeniem prowadzonej przez RAD-COM pierwszej w historii Warszawy elektronicznej rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych. Chcąc podziękować wszystkim za udział w tym nowatorskim przedsięwzięciu zorganizowaliśmy imprezę. Były znakomita muzyka, konkursy, nagrody… Imprezę swoją obecnością uświetnił nawet dyrektor Krzysztof Mirowski (LXVII LO „Mokotowska”). Do Stodoły przybyło ponad 1500 osób! Głównym sponsorem tej imprezy była, współpracująca z nami do dziś, Szkoła Języków Obcych O.K!

Głośny, radosny odzew, który miał miejsce po pierwszej imprezie sprawił, że postanowiliśmy organizować takie imprezy na każde rozpoczęcie roku szkolnego. Dlatego właśnie we wrześniu 2004 roku zorganizowaliśmy kolejną „Wielką Fetę Licealistów”. Ale jedna nie wystarczyła… i dlatego zorganizowaliśmy „Wielką Fetę Licealistów 2004 na Bis”!

Teraz

Głód imprez, jaki w Was drzemie sprawił, że postanowiliśmy wraz z klubem „Stodoła” organizować dla Was takie imprezy częściej. I tak od początku roku 2005 organizujemy dla Was kolejne imprezy pod nazwą „eduParty”! EduParty to najlepsze i jedyne takie imprezy dla licealistów!

Na tych stronach dowiesz się wszystkiego, co chcesz wiedzieć o eduParty. Zarejestruj się w serwisie, dzięki temu będziesz otrzymywał od nas specjalne informacje na temat imprez, a także masz szanse wziąć udział w super promocjach związanych z eduParty.

© RAD-COM, 2000-2005 : O Serwisie : Kontakt : Reklama