edu.com.pl Forum eduProgi eduParty.pl 
Internetowe Centrum Informacji Edukacyjnej Dzisiaj mamy: 3 sierpnia 2021, Sylwester za 151 dni


menu
Imprezy
- Warszawa
- Lublin
Forum
2006-06-13 13:00:28, AF

Bloodhound Gang - darmowe wejściówki


29 czerwca w Stodole zagra Bloodhound Gang. Zakręceni twórcy takich przebojów jak "Bad Touch", "Fire Water Burn", czy "Along Comes Mary" promują swój najnowszy album - "HEFTY FINE"! Mamy dla Was darmowe wejściówki!

Bilety: 80 studenci, 90 pozostali, 110 zł w dniu koncertu

Dla pierwszych 4 osób, które wyślą swoje imię i nazwisko na adres kontakt@edu.com.pl mamy pojedyncze zaproszenia na koncert.

You and me baby, ain’t nothing like mammals, so let’s do it like they do on the Discovery Channel” – kto z nas nie śpiewał tej piosenki kilka dobrych lat temu? Dzięki “The Bad Touch” usłyszał o nich cały świat! Bloodhound Gang to zgrabna mieszanka punk–rocka z hip hopem, według niektórych przypominająca wczesnych Beastie Boys. Nie stronią też od dyskotekowych bitów, wplecionych między gitarowe zagrywki. Ponadto cechą charakterystyczną twórczości Bloodhound Gang są ich teksty – pełne ironii, celnie wymierzające ciosy we wszelkie absurdy otaczającego nas świata. Nie da się ukryć, że wiele z nich dotyczy również seksu i relacji damsko – męskich. To mieszanka naprawdę wybuchowa, która doskonale sprawdza się w trakcie imprez i koncertów.

Wspomniany „The Bad Touch” to nie jedyny ich kawałek, który szturmem wdarł się na alternatywne listy przebojów. Wystarczy tu wymienić chociażby „Ballad of Chasey Lain”, „Along Comes Mary”, czy „The Roof is on Fire”. Do Polski przyjadą w ramach promocji swojego najnowszego wydawnictwa – “Hefty Fine”, które na naszym rynku ukazało się w październiku 2005. Fani zespołu musieli czekać na ten album od 2000 roku – wtedy to ukazała się trzecia płyta Bloodhound Gang – „Hooray For Boobies”, która odniosła duży sukces, rozchodząc się na całym świecie w ponad 4 milionach egzemplarzy. Zespół powstał w 1993 roku w Pensylwanii. Ich pierwsza EPka, "Dingleberry Haze", ukazała się rok później. W 1995 światło dzienne ujrzała debiutancka płyta długogrająca - "Use Your Fingers". Jednak dopiero drugi krążek, „One Fierce Beer Coaster”, przyniósł pierwszy przebój – „Fire Water Burn”. Był to tylko przedsmak sukcesu, jaki zespół odniósł po wydaniu „Hooray For Boobies”. Dzięki tej płycie Bloodhound Gang po raz pierwszy odwiedzili nasz kraj, w tym również Klub Stodoła. W trakcie tego koncertu potwierdzili, że nie należą do grona grzecznych chłopców… Wszystko wskazuje na to, że w ciągu ostatnich pięciu lat wiele się nie zmieniło i w trakcie ich najnowszego show ponownie możecie się spodziewać ostrej jazdy bez trzymanki!

HEFTY FINE – słów kilka o najnowszej płycie Bloodhound Gang

Premiera „Hefty Fine” miała miejsce pod koniec września 2005, ale do naszego kraju dotarła dopiero w październiku. Szaleni rockowi kabareciarze z Bloodhound Gang ponownie szokują. Wystarczy spojrzeć na okładkę płyty – widnieje na niej bardzo gruby mężczyzna, który natychmiast zwraca na siebie uwagę na sklepowej półce. To nie koniec. Pierwszy singiel z „Hafty Fine” to „Foxtrot Uniform Charlie Kilo” (dla niezorientowanych: wystarczy spojrzeć na pierwsze litery tych wyrazów). Klip do tego nagrania przepełniony jest seksualnymi podtekstami, co akurat jest normą w przypadku Bloodhound Gang. W teledysku wystąpił Bam Margera, określany mianem "niegrzecznego idola młodzieży", znany z występów w telewizyjnym programie "Jackass". Podobno ciekawe rzeczy działy się podczas kręcenia zdjęć, bo jak na bohatera "Jackass" przystało, Margera rozwalił sobie głowę skacząc z 5 metrów do jeziorka, które miało raptem metr głębokości. W dodatku miał pecha, gdyż trafił głową w kamień. Na szczęście skończyło się na paru szwach i obserwacji w szpitalu.
Drugi singiel z płyty to „Uhn Tiss Uhn Tiss Uhn Tiss", którego tytuł pochodzi od charakterystycznego dźwięku z dyskotekowych przebojów, w Polsce znanego jako „umc – umc”.

Warto jeszcze wspomnieć o kawałku „Pennsylvania”. Bloodhound Gang chcieli, aby stał on się nowym hymnem ich rodzinnego stanu. Zbierali nawet podpisy pod petycją w tej sprawie… Na razie niestety bez rezultatów ;-)

Koncert jest przeznaczony również dla osób niepełnoletnich. Jeśli nie skończyłeś jeszcze16 lat, to zapraszamy z jednym z rodziców

© RAD-COM, 2000-2005 : O Serwisie : Kontakt : Reklama