edu.com.pl Forum eduProgi eduParty.pl 
Internetowe Centrum Informacji Edukacyjnej Dzisiaj mamy: 3 sierpnia 2021, Sylwester za 151 dni

2006punkt Strona główna
punkt Szkoła
punkt Studia
punkt Nauczyciele
punkt Forum
punkt Giełda
punkt Konkursy
punkt Imprezy
2006-03-07 10:45:51, scholaris.pl, AF

  Jak uczyć ciekawie - konkurs


Scholaris.pl zaprasza wszystkich nauczycieli do udziału w konkursie na najciekawszy cykl scenariuszy lekcji. Proponujemy przysłanie scenariuszy zarówno tych już wykorzystanych i sprawdzonych na lekcjach, jak i przygotowanie ich specjalnie na nasz konkurs.


Język polski, matematyka, geografia, historia, biologia, WF, muzyka. Niezależnie od tego, jakiego przedmiotu uczymy, chcemy aby nasze lekcje były ciekawe i interesujące oraz aby zachęcały ucznia do dalszego pogłębiania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności.

Zwycięzcy konkursu otrzymają atrakcyjne nagrody. Zdobywca I miejsca – laptop, II – aparat cyfrowy, III – odtwarzacz MP3 256MB.

Wszystkie interesujące i poprawne pod względem merytorycznym i redakcyjnym scenariusze zostaną opublikowane na stronie portalu, a ich autorzy otrzymają Scholarisową podkładkę pod mysz oraz dyplom poświadczający, że jego prace wzbogaciły zasoby Internetowego Centrum Zasobów Edukacyjnych Ministerstwa Edukacji i Nauki (możliwość załączenia do dokumentacji awansu zawodowego).

Cykl scenariuszy konkursowych (minimum pięć scenariuszy) należy przesłać w formie elektronicznej na adres: konkurs_scenariusz@scholaris.pl.

Termin nadsyłania scenariuszy upływa 19 marca 2006 r.

Warunkiem opublikowania scenariusza lekcji na www.scholaris.pl jest jego przygotowanie zgodnie z formularzem dostępnym na stronie: http://www.scholaris.pl/Portal?refId=1PL3Q37YXRCCN7D827IB6230 oraz przesłanie oświadczenia autora do redakcji portalu na adres:

OSI CompuTrain SA
Redakcja Scholaris
04-041 Warszawa
ul. Ostrobramska 101
z dopiskiem na kopercie: scenariusz_konkurs

Nadesłane prace oceni komisja złożona z przedstawicieli redakcji portalu Scholaris.pl. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 31 marca 2006 r.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Konkursu.

Portal Scholaris.pl jest własnością Ministerstwa Edukacji i Nauki.
Projekt jest wspólfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

 

© RAD-COM, 2000-2005 : O Serwisie : Kontakt : Reklama